Dnia 30 września wszyscy chłopcy, którzy przebywali w świetlicy szkolnej świętowali „swój dzień”. Dla uczniów przygotowane były różne zabawy, które tylko potwierdziły, że w naszej szkole są sami odważni i sprytni chłopcy. Nasi dzielni uczniowie zmierzyli się w wielu zabawnych konkurencjach, a także wzorowo zaliczyli test odwagi, zjadając z uśmiechem kwaśną cytrynę.

Ogromną atrakcją było również malowanie twarzy, a także zabawa, polegająca na przejściu w szpilkach po świetlicowym wybiegu. Wszyscy uczniowie, którzy zgłosili się do zabawy otrzymali słodki poczęstunek. To był naprawdę udany dzień!!!

DZIEN CHLOPAKA 1DZIEN CHLOPAKA 2DZIEN CHLOPAKA 3DZIEN CHLOPAKA 4DZIEN CHLOPAKA 5DZIEN CHLOPAKA 6DZIEN CHLOPAKA 7DZIEN CHLOPAKA 8DZIEN CHLOPAKA 9DZIEN CHLOPAKA 10DZIEN CHLOPAKA 11DZIEN CHLOPAKA 12DZIEN CHLOPAKA 13DZIEN CHLOPAKA 14DZIEN CHLOPAKA 15DZIEN CHLOPAKA 16DZIEN CHLOPAKA 17DZIEN CHLOPAKA 18DZIEN CHLOPAKA 19DZIEN CHLOPAKA 20DZIEN CHLOPAKA 21Organizatorzy; Krystyna Wierzbicka-Bieniuk, Aleksandra Orysiak, Roman Demkowicz