Uczniowie naszego ośrodka biorący udział w międzyszkolnym programie „ Poznaj mnie, moje miasto i najbliższą okolicę” uczestniczyli w spotkaniu online z uczniami SOSW nr 1 w Elblągu .
Podczas spotkania zaprezentowaliśmy koleżankom i kolegom z Elbląga informacje dotyczące naszego miasta.

Skupiliśmy się na symbolach Braniewa. Uczniowie z obu placówek wykonali prace plastyczne przedstawiające herb naszego miasta. Planowane jest kolejne spotkanie online. Tym razem nasi koledzy przekażą nam informacje o swoim mieście.

Dorota Badowska, Anna Drozdowska

20210324 075353image0000Michał Zieńczuk podczas spotkania onlineOliwier Brzeski i Xawier Nielipiński podczas pracyOliwier Brzeski i Xawier Nielipiński podczas spotkania onlineUczniowie SOSW nr 1 podczas spotkaniaUczniowie SOSW nr 1 podczas spotkania online