Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy zaprasza do złożenia oferty na:

Przygotowanie, dostawę i wydawanie posiłków dla wychowanków SOSW w Braniewie
Ofertę należy sporządzić w formie pisemnej, w języku polskim oraz przesłać drogą elektroniczną ( na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub złożyć osobiście w terminie do dnia. 19.06.2024r. do godz. 10,00 w sekretariacie Ośrodka.

Dokumenty w załączeniu:

  1. pdfFormularz rozeznania rynku35.84 KB
  2. pdfKryterium wyboru oferty,46.28 KB
  3. pdfWzór Umowy.64.32 KB

UWAGA RODZICE, jeżeli Wasze dziecko posiada orzeczenie o niepełnosprawności intelektualnej w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym czy głębokim - ZGŁOŚCIE SIĘ DO NAS.
Zapraszamy również dzieci i młodzież ze spektrum autyzmu-również w normie intelektualnej.

Porady: Jak uzyskać opinie o Wczesnym Wspomaganiu Rozwoju

Opinię o potrzebie WWR może wydać wyłącznie publiczna poradnia psychologiczno-pedagogiczna (PPP) właściwa dla miejsca Waszego zamieszkania.

Przygotowanie, dostawę i wydawanie posiłków dla wychowanków SOSW w Braniewie
Ofertę należy sporządzić w formie pisemnej, w języku polskim oraz przesłać drogą elektroniczną ( na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub złożyć osobiście w terminie do dnia. 20.06.2023r. do godz. 10,00 w sekretariacie Ośrodka.

Dokumenty w załączeniu:

  1. pdfFormularz rozeznania rynku 35.31 KB
  2. pdfKryterium wyboru oferty,46.28 KB
  3. pdfWzór Umowy.64.17 KB

21 marca obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa. Jego międzynarodowym symbolem stały się kolorowe, nie do pary skarpetki. Kiedy je nosimy wyrażamy tolerancję i zrozumienie.