W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „ Ciekawe miejsca w mojej okolicy” brali udział uczniowie SOSW nr 1 w Elblągu oraz uczniowie naszego Ośrodka . Uczestnicy konkursu wykazali się dużymi zdolnościami i pomysłowością. Przy wykonywaniu swoich prac wykorzystali różne techniki plastyczne. Jury oceniając prace brało pod uwagę zgodność pracy z tematyką, estetykę wykonania, kompozycję, prawidłowe proporcje, kolorystykę oraz ogólny wyraz artystyczny. Konkurs miał na celu propagowanie wśród uczniów wiedzy dotyczącej regionu , w którym żyjemy. Założone cele zostały zrealizowane.

Szkoła Podstawowa ZT i A

I miejsce -   Patryk Koszela SOSW Braniewo

II miejsce -   Oliwier Brzeski SOSW Braniewo

III miejsce -   Miłosz Kaczorowski SOSW nr 1 Elbląg

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

I miejsce -       Janek Urbaniak SOSW Braniewo

II miejsce -     Marta Gilewicz SOSW nr 1 Elbląg

III miejsce -     Paulina Szymańska SOSW Braniewo

Wyróżnienia : Dominik Klimkiewicz, Kacper Kowalski, Fabian Skalmowski, Marcin Matczuk, Kewin Ogorzelski, Patrycja Kurowska, Mateusz Bielecki, Mirek Kostka, Martyna Ostręga, Wiktoria Latoszewska.

Nagrody i dyplomy w miarę możliwości zostaną wręczone uczniom jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Do każdej nagrody i wyróżnienia zostały dołączone odblaski.

Organizatorki: Dorota Badowska, Anna Drozdowska