Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy uczestniczyli w kolejnych zajęciach zrealizowanych w ramach programu „ W naszej szkole jest fajnie”. Tym razem zajęcia dotyczyły aktywności ruchowej na świeżym powietrzu.

Zostały podzielone na dwie części. Pierwsza teoretyczna odbyła się przed majówką. Uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną, rozmawiali o ulubionych formach aktywności ruchowej oraz wykonali prace plastyczne. 10 maja 2022 odbyła się praktyczna część zajęć. Odwiedziliśmy różne miejsca , w których można zadbać o swoje zdrowie i aktywnie spędzić czas. Chętni uczniowie próbowali swoich sił na różnych przyrządach. Piękna pogoda sprawiła, że bardzo miło i przyjemnie spędziliśmy czas.
Kolejne spotkanie w ramach realizacji programu odbędzie się w czerwcu.

Dorota Badowska, Anna Drozdowska