Choć dinozaury dawno już wyginęły, to nie przestają nas fascynować.
Dnia 26 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Dinozaura. Z tej okazji w świetlicy szkolnej zorganizowaliśmy dla dzieci szereg aktywności, które wzbogacają wiedzę uczniów na temat prehistorycznych stworzeń oraz rozbudzają zainteresowanie tematyką.

Wychowankowie z wielkim zainteresowaniem oglądali ilustracje i słuchali ciekawostek o dinozaurach oraz tworzyli ciekawe prace plastyczne. Ogromną atrakcją było malowanie twarzy , oczywiście z motywem dinozaura, wykonane przez Panią Olę. To, co działo się w tym dniu, w świetlicy szkolnej , możecie zobaczyć w poniższej fotorelacji.

Krystyna Wierzbicka-Bieniuk