MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „MOJE MIASTO”

W listopadzie 2021 ogłoszony został Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „ Moje miasto”, w którym brali udział uczniowie SOSW nr 1 w Elblągu oraz uczniowie naszego Ośrodka . Wpłynęło bardzo dużo prac. Uczestnicy konkursu wykazali się dużymi zdolnościami plastycznymi i pomysłowością. Przy wykonywaniu swoich prac wykorzystali różne techniki plastyczne. Jury miało olbrzymi problem z wyłonieniem zwycięzców. Oceniając prace brało pod uwagę zgodność pracy z tematyką, estetykę wykonania, kompozycję, prawidłowe proporcje, kolorystykę oraz ogólny wyraz artystyczny.

Konkurs miał na celu propagowanie wśród uczniów wiedzy dotyczącej miasta, w którym mieszkają i chodzą do szkoły.
Wyniki konkursu:
Nagroda specjalna za pracę zbiorową - uczniowie klas: I b, II c , III c, e pdp SOSW nr 1 w Elblągu
Szkoła Podstawowa ZT i A I miejsce - Ola Kopczyńska SOSW Braniewo II miejsce - Izabela Wejnert SOSW Braniewo III miejsce - Konrad Krajewski SOSW Braniewo
Szkoła Przysposabiająca do Pracy I miejsce - Wojtek Kulej SOSW Braniewo II miejsce - Maksymilian Dudek SOSW Braniewo III miejsce - Łukasz Kowal SOSW Braniewo
Wyróżnienia : Patryk Koszela, Kacper Żyszkowski, Martyna Bogdańska, Ignacy Czenkusz, Filip Wiśniewski, Oliwier Brzeski, Miłosz Kaczorowski, Wojtek Meredyk, Milena Łagodzińska, Sebastian Sadkowski, Patryk Sadkowski, Bartosz Czarniejewski, Miłosz Dombrowski, Angelika Trunk, Marcin Matczuk, Robert Krajewski, Patrycja Kurowska, Żaneta Niewiadomska, Marcin Bartkowiak.

Nagrody zostaną wręczone 22 grudnia 2021 podczas Jasełek szkolnych. Uczniowie z Elbląga otrzymają swoje nagrody po przerwie świątecznej.

Organizatorki: Dorota Badowska, Anna Drozdowska

1 III miejsce sppngIII miejsce pdppngII miejsce pdppngII miejsce sppngI miejsce pdppngI miejsce sppngNagroda specjalnaPDPSPszkoła podstawowa