W tym roku szkolnym świetlica szkolna wraz z klasą I- III SP realizuje Międzynarodowy projekt Edukacyjny „Emocja.”
Naszą przygodę z projektem rozpoczęliśmy od zorganizowania w naszej świetlicy zajęć z ,,EMOCJI''. Rozmawialiśmy o sytuacjach wywołujących rożne emocje , uczyliśmy się je nazywać, poznaliśmy sposoby radzenia sobie z negatywnymi emocjami; były prace plastyczne, karty pracy i ciekawe zabawy.

W październiku zakończyliśmy pierwszy moduł naszych zajęć -KREATYWNOŚĆ. Pokłady naszej kreatywności wyzwoliliśmy poprzez prace plastyczne z wykorzystaniem darów jesieni. Wyobraźnia naszych dzieci nie znała granic, a pomysłów było wiele . I tak powstały ciekawe jesienne zwierzątka, ślimaki z szyszek i ,,niemalowane'' obrazy z naturalnych elementów jesienii.

Kreatywność naszych dzieci jest godna podziwu, a efekty ich pomysłów i działań można podziwiać na
załączonych zdjęciach.

Krystyna Wierzbicka -Bieniuk, Agnieszka Tomczyk