Informujemy, że udało nam się nawiązać współpracę ze Starostą Olsztyńskim, Panem Andrzejem Abako i Burmistrzem Dobrego Miasta , Panem Jarosławem Kowalskim. Otrzymaliśmy materiały edukacyjne promujące Warmię i Mazury oraz upominki dla uczniów.

Przekazane materiały umożliwią uczniom poznanie regionu, w którym żyją, a nam przeprowadzenie zdalnych warsztatów z uczniami SOSW nr 1 w Elblągu, którzy wspólnie z nami realizują w/w program.
Jednocześnie informujemy, że do programu dołączyli najmłodsi uczniowie, pierwszoklasiści z obu placówek. W związku z panującą w kraju pandemią szukamy różnych, ciekawych sposobów na realizację naszego programu i mamy nadzieję, że nadejdzie taki czas, kiedy znowu będziemy się spotykać z naszymi przyjaciółmi z Elbląga i wspólnie uczestniczyć w bardzo lubianych przez wszystkich wycieczkach.

Dorota Badowska
Anna Drozdowska