Przedświąteczny okres w szkolnym Kole Wolontariatu „Dar Serca” dominował w długie i pracowite   dni. Efektem tego był kiermasz Bożonarodzeniowy, na którym to mogliśmy zaprezentować swoje piernikowe wypieki. Dzięki dobroci serca wszystkich odwiedzających nasze stoisko, możemy zrealizować cel naszej charytatywnej akcji. Dochód ze sprzedaży naszych wyrobów przeznaczyliśmy na świąteczne paczki żywnościowe. W naszym Ośrodku są uczniowie znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej, półsieroty i sieroty. Dzięki hojności ludzi dobrego serca mamy możliwość sprawić , by te nadchodzące Święta były piękniejsze i radośniejsze dla tych , którzy na co dzień borykają się z trudnościami.

"Razem możemy więcej" tak więc z całego serca dziękujemy wszystkim zaangażowanym w naszą akcje, uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz wszystkim ludziom Dobrego Serca.

Życzymy wszystkim wesołych, pogodnych i obfitujących w Dobro Świąt Bożego Narodzenia.

Koordynatorzy Szkolnego Koła Wolontariatu