15 grudnia odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy „Warmińskie Spotkania Czterech Kultur”, w którym po raz kolejny uczestniczyli uczniowie i nauczyciele Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Braniewie. Podczas kiermaszu uczniowie naszej placówki należący do Szkolnego Koła Wolontariatu „Dar Serca” zaprezentowali wykonane własnoręcznie bożonarodzeniowe wypieki oraz dekoracje.

Stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających, a prezentowane wypieki i dekoracje znalazły nabywców. Wszystkim, którzy nas odwiedzili serdecznie dziękujemy , gdyż nasz udział w kiermaszu miał szlachetny cel.

Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na przedświąteczną pomoc dla wychowanków Ośrodka , znajdujących się trudnej sytuacji materialnej.