4. OGŁOSZENIE DYREKCJI OŚRODKA

Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Braniewie oferuje  kształcenie ponadgimnazjalne w szkole zawodowej  o kierunku zbrojarz - betoniarz oraz pomocnik obsługi hotelowej.

Placówka zapewnia  praktyki dla młodzieży. Dla uczniów spoza Braniewa na czas trwania nauki Ośrodek zapewnia  bezpłatny pobyt w internacie.

Atutem szkoły zawodowej  jest 100% zdawalność egzaminów zawodowych. ZAPRASZAMY!

3. OGŁOSZENIE DYREKCJI OŚRODKA

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Braniewie wychodząc naprzeciw  potrzebom dzieci w nowym roku szkolnym 2016/2017,  otwiera  dla wychowanków:

- specjalistyczny masaż leczniczy i hydromasaż,

- terapię surdopedagogiczną (zajęcia dla dzieci głuchych i niedosłyszących),

- terapię tyflopedagogiczną (zajęcia dla dzieci niewidomych  i słabowidzących).

Zajęcia odbywać  się będą w specjalistycznych  gabinetach i prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę.

4. OGŁOSZENIE DYREKCJI OŚRODKA

Atutem szkoły zawodowej  jest 100% zdawalność egzaminów zawodowych. ZAPRASZAMY!

3. OGŁOSZENIE DYREKCJI OŚRODKA

- specjalistyczny masaż leczniczy i hydromasaż,

- terapię surdopedagogiczną (zajęcia dla dzieci głuchych i niedosłyszących),

- terapię tyflopedagogiczną (zajęcia dla dzieci niewidomych  i słabowidzących).

2. OGŁOSZENIE DYREKCJI OŚRODKA

Dyrekcja Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego  informuje, że prowadzi nabór  na   rok  szkolny  2016/2017  do  grupy  Wczesnego  Wspomagania  Rozwoju  Dziecka. Ośrodek zapewnia  specjalistyczną  pomoc  zgodnie  z  zaleceniami Poradni  Psychologiczno-Pedagogicznej. Zajęcia  odbywają się  w wymiarze  2 godzin tygodniowo.

1. OGŁOSZENIE DYREKCJI OŚRODKA

Dyrekcja Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego informuje, że wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci z autyzmem w nowym roku szkolnym 2016/2017 otwiera w Szkole Podstawowej klasy dla uczniów z niepełnosprawnością sprzężoną (niepełnosprawność intelektualna + autyzm). Klasy liczą od 2 do 4 uczniów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty edukacyjnej.

Zakończenie roku szkolnego 2015-2016

Apel kończący rok szkolny 2015-2016 uświetnił swoją obecnością Wicestarosta  Braniewski Artur Mieczaniec. Wychowankowie otrzymali mnóstwo nagród za bardzo dobre wyniki w nauce  jak również  za  zajęcie wspaniałych miejsc w konkursach. Pani policjantka przypomniała o zachowaniu bezpieczeństwa podczas wakacji, a Pani dyrektor życzyła wszystkim  udanych słonecznych wakacji oraz abyśmy wypoczęci  spotkali się 1 września na rozpoczęciu roku szkolnego. Fotorelacja w galerii.